15127.
Beendet 421. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.