Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 244

1982 Akt-mappa 1982. Vál. Győri Lajos. Bp., Ofotért. Kiadói papírmappa, 37 t. Nem teljes.
16723.

Rufpreis:
1 200 HUF

1984 Akt-mappa 1984. Vál. Győri Lajos. Bp., Ofotért. Kiadói kissé szakadt papírmappa, 40 t. Komplett!
16724.

Rufpreis:
1 200 HUF

Goda Gertrud: Izsó Miklós 1831-1875. Kiállítási katalógus. Miskolc, 1993., Herman Ottó Múzeum. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
16725.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Kárpát-medence népviseleteiből. Miskolc,én.,Lézerpont. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. + A magyar nép hagyományos kultúrája. Bp., én., Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
16726.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Petró-gyűjtemény remekei. Kiállítási katalógus. Miskolc, 1977., Herman Ottó Múzeum Képtára. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
16727.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi optikai eszközök. A Lézerpont Látványtár és -műhely állandó kiállításának katalógusa. Miskolc, én., Lézerpont. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
16728.

Rufpreis:
1 000 HUF

1991 Emléklap az 1991. június 22-én Sárdy Lóránt festőművész-restaurátor Robert Hubert (1733-1808).  A festőművész, restaurátor Sárdy Lóránt (1931 - ) által DEDIKÁLT példány.
16729.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Béla: A debreceni rézmetsző diákok. Bp., 1976, Magyar Helikon. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban, ebből 500 példány kézi nyomású rézmetszet melléklettel. Számozott (020./500) példány.
16730.

Rufpreis:
1 200 HUF

Walther Gensel: Millet und Rousseau. [Jean Francois Millet, P. E. Théodore Rousseau.] Künstler-Monographien LVII. Bielefeld-Leipzig, 1902, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói foltos, sérült kartontokban, de a kartontokot leszámítva, egyébként jó állapotban.
16731.

Rufpreis:
1 600 HUF

Adolf Rosenberg: Teniers der Jüngere. Künstler-Monographien VIII. Bielefeld-Leipzig, 1895, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval.
16732.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ernst Steinmann: Pinturicchio. Künstler-Monographien XXXVII. Bielefeld-Leipzig, 1898, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói sérült kartontokban.
16733.

Rufpreis:
1 600 HUF

16734.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF