Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 244

16759.

Rufpreis:
1 000 HUF

16760.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Erzsébet: Kézi gyártású finomüvegek. Bp., 1980. Műszaki. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16761.

Rufpreis:
1 600 HUF

Elena Romero Castelló-Uriel Macías Kapón: A zsidók és Európa. 2000 év története. Bp., 1994., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16762.

Rufpreis:
1 600 HUF

Käfer István: Az egyetemi nyomda négyszáz éve (1577-1977). Bp., 1977, Helikon. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16763.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerő László: Történelmi városmagok. Bp., 1978., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
16764.

Rufpreis:
1 400 HUF

Miklós Pál: A sárkány szeme. bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16765.

Rufpreis:
1 000 HUF

Császár László: Korai vas és vasbeton építészetünk. Bp., 1978., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16766.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. (hiánytalan). Kissé sérült kiadói papírmappában.
16767.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wunderwerke von Menschenhand. Die erstaunlichsten Bauwerke der Welt. Stuttgart,1987., Das Beste. Német nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16768.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
16769.

Rufpreis:
800 HUF

György Péter-Turai Hedvig (szerk.): A művészet katonái. Sztálinizmus és kultúra. Bp., 1992, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16770.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF