Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 244

Sebastiano Soldi: Az ókori Közel-Kelet művészete. Ford.: Klukon Beatrix. A művészet története 1. Bp., 2006., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16687.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ludmila Kybalov-Olga Herbenová-Milena Lamarová: Képes divattörténet az ókortól napjainkig. Bp.,1977, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
16688.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ungarische Fotokunst 1959-1960. Szerk.: Vadas, Ernő. Bp., 1959, Corvina. Német, angol és francia nyelven. Többek közt Gink Károly, Angelo, Mácsai István, Vadas Ernő fotóival. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16689.

Rufpreis:
2 400 HUF

Joó Julianna: Pleidell János élete és munkássága. Nagyvárad, 2015, Europrint. Színes képekkel, Pleidell János műveivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16690.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czinder Antal (1937-) 2 db katalógusa: szobrok, rajzok, írások.
16691.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Mednyánszky László 1852-1919. Bp., 2001, Polgár Galéria. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16692.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Koltai Tamás: Néző. Pont. Színházi írások. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Gondolat. Kiadói papírkötés.
16693.

Rufpreis:
2 400 HUF

Major Máté: Építészettörténeti és építészetelméleti értelmező szótár. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Bp, 1983, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói javított papír védőborítóban.
16694.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az Uffizi Képtár magyar önarcképei. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Fehér Ildikó. Bp., 2013, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16695.

Rufpreis:
2 400 HUF

16696.

Rufpreis:
800 HUF

Feledy Gyulával kapcsolatos tétel, 3 db:  Láncz Sándor: Feledy Gyula. Mai Magyar Művészet. [Bp.], 1983., Képzőművészeti. Kiadói papírkötés, 2 lap kijár.;  Rajzok Babits Mihály verseihez. Feledy Gyula kiállítása. Miskolc, 1983, II. Rákóczi Ferenc Könyvtár.; Feledy Gyula alkalmazott grafikák. Katalógus. Miskolc, 1988., MSZMP B-A-Z M. Bizottsága.;
16697.

Rufpreis:
1 000 HUF

Roh, Juliane: Altes Spielzeug auf das schönste gemacht. München, 1958, Verlag F. Bruckmann, 68+(2) p. Színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16698.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF