Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. hn., 1999., Profi Press Agency. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. A fotós, Szebeni András (1946-2020) által DEDIKÁLT példány.
Thérése de Dillmont: Enczyklopaedia:a női kézimunkák ismerettára. Fordította: Székelyné Krengel Irma. Dornach,é.n.[1897], Szerzői kiadás, [Mülhausen, Textil-ipar Rt.-ny.],2+598+14 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, felül aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal és előzéklappal, meg címlappal.
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, fakó gerinccel. Megjelent 4145 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Kaindl, Kurt: Wurzmühle. Industriearchäologie aus dem oberen Waldviertel. Fotodokumentation. Mit Texten von Harald Waitzbauer und Walter Pongratz. Salzburg, 1988, Edition Galerie Fotohof. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kurt Kaindl (1954- ) fotóművész, a kötet szerzője által DEDIKÁLT példány.
Szüts Miklós: Akvarellek / Watercolors. 2009-2013. Bp., 2013, Magvető. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Szüts Miklós (1945- ) festőművész által Kósáné Kovács Magda (1940-2020) politikus, volt országgyűlési- és európai parlamenti képviselő, munkaügyi miniszter részére DEDIKÁLT példány.