Szücs György (szerk.): Aba-Novák Vilmos, Nagy Imre és művészbarátaik. Csíkszereda, 2018, Csíky Székely Múzeum. 178 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Nagy Imre, Patkó Károly, Korb Erzsébet, Jándi Dávid, Szőnyi István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Az Ernst-Múzeum Aukciói XLIV. köt.: A Rákóczyak ötvösműkincsei. Die Goldschmiedekunstschätze der Fürsten Rákóczy. Bp., 1930., Ernst-Múzeum, 13+3 p.+1 t. +XVIII t. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Korabeli félvászon kötésben
1942 Baskai (Brummer) Ernő: A feskófestés mestersége. Molnár Ernő előszavával. A függeléket Bán Tibor írta. Különlenyomat. A Rajzoktatás könyvtára I. kötete. Bp., 1942., Centrum, 31 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a füzet részben elvált a borítótól.
Felütés. Írások a magyar alternatív színházról. Szerk.: Várszegi Tibor. [Jászberény], 1990., Szerkesztői kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Jánosházy György: Bene József. A művész, Bene József (1903-1986) erdélyi magyar grafikus, festő által Borsos Miklós (1906-1990) Kossuth-díjas szobrászművésznek dedikált! Bukarest, 1980, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászonkötés, kiadói sérült papírborítóval.
Nemzetközi "mail art" kiállítás Budapest 1984. International "mail art" exhibiton Budapest 1984. Kiállítási katalógus. Bp., 1984, Fiatal Művészek Klubja. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (941./1000) példány.
Ideale Nacktheit. Naturaufnahmen menschlicher Körperschönheit. Hrsg.: von der Schriftleitung der Schönheit. Siebente Folge. Dresden, 1924, Verlag der Schönheit, VIII p. + 20 (fekete-fehér tábla) t. Kiadó illusztrált karton mappa, foltos borítóval.