S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, átlátszó védőborítóban.
Ameline, Jean-Paul: Victor Vasarely. De de l'oeuvre peint á l'oeuvre architecturé. Paris, 2013, Hermann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szegő György: Teremtés és átváltozás. Budapest szecessziós építészete a századfordulón. Bp,[1996], HG & Társa Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa, 1992, Berta Kiadó,Szelényi Károly felvételeivel és Frank János írásával, Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt papír védőborítóban
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. Magyarország művészeti emlékei IV. köt. Bp.,1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t.. Kiadói egészvászon kötésben, gerincénél kopott