Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. Magyarország... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000011/Rados-Jeno-Magyar-kastelyok-Gerevich-Tibor-eloszavaval-Magyarorszag-muveszeti-emlekei-IV~II2640488
2640488
16661
418
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. Magyarország művészeti emlékei IV. köt. Bp.,1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t.. Kiadói egészvászon kötésben, gerincénél kopott
: tg