Bényi Árpád: Ecset és stafeláj. A művész Bényi Árpád (1931-2006) által dedikált! Karcag-Debrecen, 1998, Barbaricum Könyvműhely-Déri Múzeum Baráti Kör. Kiadói papírkötésben.
Kocsis Imre: Rajzok és emlékek - 1956. Makó, 2006, Makó Város Önkormányzata és Képviselő Testülete. Fekete-fehér illusztrációkkal, Kocsis Imre (1940-2015) műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Az elsüllyedt jelek I. A 20. századi magyar könyvillusztráció Magyarország határain kívül. Bp., 2003, Magyar Képzőművészek és Iparművészek Társasága. Kiadói papírkötés.
Hungary Before and After. An Exhibition of Hungarian Art. Kiállítási katalógus. Szerk.: Judith Horstman. H.n., 1993, Ságvári. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belül a gerincnél részben levált, néhol ceruzás jelölésekkel, kopottas állapotban.
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. Szepes Béla (1903-1986) olimpikon, karikaturista karikatúráit olimpiai karikatúráit tartalmazó könyv.