Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 244

Ruzicska Ilona: A magyar porcelán. Bp., 1943, Officina, 29+(6) p. + 32 t. (fekete-fehér képtáblák) + (2) p. A borítót Dallos Hanna tervezte. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
16699.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Findeisen, Hans: Das Tier als Gott, Dämon und Ahne. Eine Untersuchung über das Erleben des Tieres in der Altmenscheit. Stuttgart, 1956, Kosmos, 80 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval.
16700.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerő László: Az építészeti stílusok. "Ismerjük meg..." sorozat. Bp., 1964, Gondolat. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16701.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes fotóművészeti katalógus, prospektus tétel, 10 db.
16702.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kubinszky Mihály: Otto Wagner. Architektúra sorozat. Szerk.: Major Máté. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16703.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

1938 Kodak Magazin 1938. 3. száma + 1941 Fotoélet XI. évf. 9 sz. Kissé kopott, kissé foltos borítókkal. +1895-1896 6 db Műmelléklet a "Fényképészeti Értesítőből"
16704.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zűr. Szűr Szabó József karikatúrái. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5200 példányban.
16705.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székácsné Vida Mária: Gyermekművészet Japánban. Corvina, 1971. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
16706.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hermann. Bp., 1997, magánkiadás. 20 sztl. oldal. Hermann Zoltán (1954-) festőművész, grafikus által dedikált és képeivel illusztrált katalógus.
16707.

Rufpreis:
1 200 HUF

Balogh Jolán: A régi magyar és európai művészet kincsei Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 2000, Püski. 228 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16708.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kováts Albert: Emlékkiállítás. Írások a képzőművészetről. Bp.,[2010],Faur Zsófi - Ráday Galéria. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16709.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sontag, Susan: On Photography. London, 1978, Allen Lane. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16710.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF