Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 19... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000011/Szepes-Bela-Golkiralyok-labdamuveszek-A-futballvilag-hosei-Bp-1957-Sport-Karikatura~II2641433
2641433
16683
418
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
Szepes Béla (1903-1986) olimpikon, karikaturista futball témájú karikatúráit tartalmazó könyv.
: tg