Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
Szepes Béla (1903-1986) olimpikon, karikaturista karikatúráit olimpiai karikatúráit tartalmazó könyv.