Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 244

16747.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940 Tavaszi tárlat tárgymutatója. Budapest, 1940, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 32 p. Kiadói papírkötés, borítón apró sérüléssel.
16748.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

VII. Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás katalógus 1944. 40p. Kiadói papírborító.
16749.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kézdi-Kovács László műveinek gyűjteményes kiállítása. Bp., 1906, Könyves Kálmán Rt. 11 p. Katalógus. Kiadói papírkötés.
16750.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Sándor: Szépművészetről, kortársakról, 1965-2017. Szeged, 2018, Múzeumi Tudományért Alapítvány. 156 p. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Tóth Sándor (1933-2019) Munkácsy Mihály-díjas szobrász és éremművész műveinek illusztrációival. Kiadói papírkötés, Sümegi György művészettörténész ceruzás jelöléseivel és jegyzeteivel.
16751.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lyka Károly: Vándorlásaim a művészet körül. Bp.,1970, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
16752.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szenes Fülöp és Kézdi-Kovács László műkiállítása. H.n., é.n. (1905-10 k.), Nagyvárad Nyomda- és Újságvállalat. 6 sztl o.. Katalógus. Kiadói papírborítóban, sérült, hiányos. Ritka!
16753.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db régi kiállítási katalógus: Az 1926. évi Téli Kiállítás tárgymutatója, keretében: Csók István, Nagy Zsigmond, Fried Pál stb. kiállítása. Bp., 1926, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. 40 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.  Jubileumi kiállítás tárgymutatója, 1934 december-1935 január. kiállításainak katalógusa. Bp., 1922, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. 47 p. Kiadói papírkötés, könyvtest elvált a kissé foltos borítótól.
16754.

Rufpreis:
1 600 HUF

Christie's Modern British and Continental Paintings, Watercolours, Drawings and Sculpture. 5 November, 1992. (Művészeti árverési katalógus). London, 1992, Christie's South Kensington Ltd. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
16755.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér. Bp., 1992, Új Művészet Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel, Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16756.

Rufpreis:
1 400 HUF

Brestyánszky Ilona: A Zsolnay kerámia. A mi világunk 13. Bp., 1975, Táncsics Kiadó, 32 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón folttal, apró szakadással.
16757.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sisa József: Alois Pichl (1782-1856) építész Magyarországon. Művészettörténeti füzetek 19. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16758.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF