Lükő Gábor: Kiskunság régi képfaragó és képmetsző művészete. Bemutatja Lükő Gábor. Szabó László utószavával. Lükő Gábor rajzaival és fotóival. Kiskunság régi művészete I. köt. Kecskemét, 1983., Bács-Kiskun Megyei Művelődési Központ. Fekete-fehér fotókkal és rajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés,
Manga János: Egy dunántúli faragó pásztor. Magyar Népművészet. XVI. Bp., 1954., Művelt Nép, 32 p.+ XXIV (fekete-fehér képtáblák) t. Csikós Tóth András szövegközti rajzaival. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948, Új Idők (Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 173+2 p. Fekete-fehér és 3 színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés.
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1985, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Kalla Éva: Az álomadás. hn., 2008, L'Harmattan. Szentandrássy István karaktervázlataival illusztrált. Első lapja sérült. Kiadói kartonált papírkötés, jó áallpotban.