1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Walther Gensel: Millet und Rousseau. [Jean Francois Millet, P. E. Théodore Rousseau.] Künstler-Monographien LVII. Bielefeld-Leipzig, 1902, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói foltos, sérült kartontokban, de a kartontokot leszámítva, egyébként jó állapotban.