(Bleuer Sámuel): Az uj Sallustius. Cajus Sallustius Crispus római történetiró egyszer csak felfedezett és a felfedező által magyarra forditott és tudományos előszóval ellátott kézirata, mely Catilina győzelméről iratott...Bp. 1907. Borsszem Jankó. 60 l. 1 lev. A ,,Borsszem Jankó" könyvtára. 1. szám. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, szakadásokkal, hiányos gerinccel
1935 Pálffy Miklós: Műegyetemek, műszaki tudományok kutatóintézetek és szakintézmények könyvtárainak statisztikai adatai. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1935., "Élet"-ny., 16 p. Kiadói papírkötés.
3 db tudományos fantasztikus, Sci-fi regény a Tolnai Regénytárból: Segesdy László: A koporsó. Lázár István: Istenek harca, Leleszy Béla: A Cardigan sugár. Kiadói papírkötésben
Endrei Walter: A parasztkalendárium. A szerző, Endrei Walter (1921-2000) által dedikált. Bp., 1983, Magyar M. Iparművészeti Főiskola, 42+1 p.+1 melléklet. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
Fodor András: Reményfutam. Bp.,1985., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Illés Endre: Izabella és testvérei. Bp., 1978, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon, kiadó papírborítóban, egészen kis szakadással a papírborítón. A szerző, Illés Endre (1902-1986) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Vészi Endre: Vendég az esküvőn. Bp.,1968,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző, Vészi Endre (1916-1987) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Berkesi András: Szélcsend. Bp., 1987, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány.
Ady Endre: Ifjú szívekben élek. Összeállította és magyarázatokkal ellátta: Nagy Gerzson. Nemzeti Könyvtár 113. szám. Bp., 1944, Nemzeti Könyvtár. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a hátsó borítón ceruzás firkával, tollas jegyzettel.
Irodalmi tájékoztató 1931. IX: évfolyam. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. Fischer Andor könyvkereskedése és anikváriuma. 416p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben