Francois Villon összes versei. Gyergyai Albert utószavával. Szász Endre illusztrációival. Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor fordításaival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült illusztrált papírtokban.
Szántó Tibor és barátai. Szántó Tibor beszélgetése Tóth Gyulával 1986. február 6-tól 24-ig. Tóth Gyula által DEDIKÁLT példány. Kner Nyomdaipari Múzeum Füzetei 32. Bp., 2001., (Gyoma, Kner Nyomda Rt.) Kiadói papírkötés.
Illés Endre: Hamu. Hármaskönyv. 3. köt. Az elbeszélő. Bp., 1972, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző, Illés Endre (1902-1986) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Major Ottó: Játék a tükörrel. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. A szerző, Major Ottó (1929-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.