Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

Francois Villon összes versei. Gyergyai Albert utószavával. Szász Endre illusztrációival. Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor fordításaival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült illusztrált papírtokban.
17392.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szántó Tibor és barátai. Szántó Tibor beszélgetése Tóth Gyulával 1986. február 6-tól 24-ig. Tóth Gyula által DEDIKÁLT példány. Kner Nyomdaipari Múzeum Füzetei 32. Bp., 2001., (Gyoma, Kner Nyomda Rt.) Kiadói papírkötés.
17393.

Rufpreis:
2 800 HUF

Havas Henrik: A Bős-Nagymaros dosszié avagy egy beruházás hordalékai. hn., 1988, CODEX. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17394.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lányi Sarolta: Ajándék. - - verseskönyve. Bp., 1912., Nyugat. Egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, tollas aláhúzással, ajándékozási sorokkal.
17395.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950 Használd a telefont, telefont népszerűsítő, kihajtható propaganda nyomtatvány, egyik oldalon ceruzás és tollas jelölésekkel
17396.

Rufpreis:
1 000 HUF

Charly Brand: Az indiai rejtély. Detektív és kalandor regények. Bp., é.n. (1933 körül), Müller D. Kiadói papírkötés, sérült, megviselt állapotban
17397.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Vass Sándor: Áradat. Dedikált! Bp., 2007.Bíró nyomda. Kiadói papírkötésben
17398.

Rufpreis:
1 000 HUF

17399.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kertész Imre: Sorstalanság. Bp.,2005,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17400.

Rufpreis:
800 HUF

Gál Sándor: Könnyek a tribünön. Szeged, 1941. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17401.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illés Endre: Hamu. Hármaskönyv. 3. köt. Az elbeszélő. Bp., 1972, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.   A szerző, Illés Endre (1902-1986) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17402.

Rufpreis:
800 HUF

Major Ottó: Játék a tükörrel. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.  A szerző, Major Ottó (1929-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17403.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF