Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

Pozsgai Zsolt: Üzen velem valaki. (Tanulmányok, esszék, írások.) Bp., 2016, Könyvműhely Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott, 29. számú, a szerző által DEDIKÁLT példány.
17380.

Rufpreis:
1 200 HUF

Buday Balázs: Legkedvesebb verseim gyűjteménye. Az 1944-es kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben
17381.

Rufpreis:
1 600 HUF

17382.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bendetz Móric: Ady Endre jellemrajza kézírása alapján. Bp., é. n., Bendetz és társa. Papírkötésben, kissé sérült
17383.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thomas Mann: Halál Velencében. Novella. Lányi Viktor fordítása. A borítót Major Henrik rajzolta. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 109+3 p. Kiadói papírkötés, laza, sérült fűzéssel. Első kiadás.
17384.

Rufpreis:
1 200 HUF

József Attila: Döntsd a tőkét... József Attila forradalmi versei. Bp., 1945, Cserépfalvi, 56 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel
17385.

Rufpreis:
1 200 HUF

Somogyi János: Májusfa. Aláírt példány. Bp., é.n. Őserő folyóirat. Kiadói illusztrált papírkötésben.
17386.

Rufpreis:
1 600 HUF

17387.

Rufpreis:
1 400 HUF

17388.

Rufpreis:
1 200 HUF

Krilov, Ivan Andrejevics: Mesék. Ford.: Mándy Stefánia, Szabó Lőrinc. Orosz Remekírók sorozat. Bp., 1959, Európa Könyvkiadó. 246 p. A borítótervet és a könyvdíszeket Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus rajzolta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.
17389.

Rufpreis:
1 600 HUF

Őry Miklós: Pázmány Péter tanulmányi évei. Kismarton/Eisenstadt, 1970., Prugg. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
17390.

Rufpreis:
1 400 HUF

17391.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF