Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2557687
17380
411
Pozsgai Zsolt: Üzen velem valaki. (Tanulmányok, esszék, írások.) Bp., 2016, Könyvműhely Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott, 29. számú, a szerző által DEDIKÁLT példány.
2560892
17381
411
Buday Balázs: Legkedvesebb verseim gyűjteménye. Az 1944-es kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben
2506289
17382
411
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban. 2555499
17383
411
Bendetz Móric: Ady Endre jellemrajza kézírása alapján. Bp., é. n., Bendetz és társa. Papírkötésben, kissé sérült 2555639
17384
411
Thomas Mann: Halál Velencében. Novella. Lányi Viktor fordítása. A borítót Major Henrik rajzolta. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 109+3 p. Kiadói papírkötés, laza, sérült fűzéssel. Első kiadás. 2555702
17385
411
József Attila: Döntsd a tőkét... József Attila forradalmi versei. Bp., 1945, Cserépfalvi, 56 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel 2560367
17386
411
Somogyi János: Májusfa. Aláírt példány. Bp., é.n. Őserő folyóirat. Kiadói illusztrált papírkötésben.
2509371
17387
411
2535573
17388
411
Tar Sándor: Szürke galamb.Bűnregény. Bp.,1996, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2452032
17389
411
Krilov, Ivan Andrejevics: Mesék. Ford.: Mándy Stefánia, Szabó Lőrinc. Orosz Remekírók sorozat. Bp., 1959, Európa Könyvkiadó. 246 p. A borítótervet és a könyvdíszeket Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus rajzolta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.
2477418
17390
411
Őry Miklós: Pázmány Péter tanulmányi évei. Kismarton/Eisenstadt, 1970., Prugg. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
2535591
17391
411
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF