Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2536592
17404
411
Goda Gábor: Vihar előtt. Bp., 1946. Cserépfalvi. Kiadói papírkötésben, sérült kötés.
2536457
17405
411
Kincses Előd: Marosvásárhely fekete márciusa. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp.,1990,Püski. Kiadói papírkötésen, jó állapotban. 2561912
17406
411
Forbáth Ferenc: Szibéria poklában. Bp., Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 2555421
17407
411
2376913
17408
411
Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1930, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az I. részben hiányzó címlappal.
2498693
17409
411
2498785
17410
411
2540814
17411
411
3800
Hittig Gyula: Zúgnak a szirénák. Bp., 1941, Hadirokkantak Országos Nemzeti Szövetsége, 109 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé foltos. Ritka!
2517810
17412
411
Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942., Szerzői kiadás,(Hungária-ny.) A borító Zádor István munkája. Kiadói szakadozott papírkötés. Számozott (410./1000) példány.
2541028
17413
411
Vészi Endre: Farsangi király. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kass János egészoldalas rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány. 2540961
17414
411
Tóth Ilona: Újra kopogtatok. Nagyvárad, 2011, Europrint. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
2510775
17415
411
Fodor András: Elvesztett évszak. Bp.,1987., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF