Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

Goda Gábor: Vihar előtt. Bp., 1946. Cserépfalvi. Kiadói papírkötésben, sérült kötés.
17404.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kincses Előd: Marosvásárhely fekete márciusa. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp.,1990,Püski. Kiadói papírkötésen, jó állapotban.
17405.

Rufpreis:
1 200 HUF

Forbáth Ferenc: Szibéria poklában. Bp., Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17406.

Rufpreis:
1 000 HUF

17407.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1930, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az I. részben hiányzó címlappal.
17408.

Rufpreis:
800 HUF

17409.

Rufpreis:
1 800 HUF

17410.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hittig Gyula: Zúgnak a szirénák. Bp., 1941, Hadirokkantak Országos Nemzeti Szövetsége, 109 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé foltos. Ritka!
17411.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942., Szerzői kiadás,(Hungária-ny.) A borító Zádor István munkája. Kiadói szakadozott papírkötés. Számozott (410./1000) példány.
17412.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vészi Endre: Farsangi király. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kass János egészoldalas rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány.
17413.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Ilona: Újra kopogtatok. Nagyvárad, 2011, Europrint. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
17414.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fodor András: Elvesztett évszak. Bp.,1987., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17415.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF