Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

Kálnoky László: A szemtanú. Válogatott versek. Diskay Lenke illusztrációival. Békéscsaba, 1979., Megyei Könyvtár,12 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Számozott (165./250) példány. A szerző, Kálnoky László (1912-1985) kétszeres József Attila-díjas költő, műfordító aláírásával.
17332.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Jékely Zoltán: Őszvégi intelem. Varga Hajdú István illusztrációival. Békéscsaba, 1979., Megyei Könyvtár,12 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Számozott (155./250) és a szerző, Jékely Zoltán (1913-1982) költő által aláírt példány.
17333.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

Fodor András: A barátság bére. Tizenkét vers. Lipták Pál illusztrációival. Békéscsaba, 1974., Megyei Könyvtár, 4 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Megjelent 250 példányban, de ez számozatlan példány.   A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, műfordító által Varga Hajdu István (1920-1981) grafikus, festő, felesége Diskay Lenke (1924-1980) grafikus részére dedikált példány.
17334.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

May Károly: Kaiman kapitány. Fordította: Faragó László. Bp., é.n., Uránia. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
17335.

Rufpreis:
2 800 HUF

Verne Gyula: Antifer mester. Bp., é.n. Franklin. Kiadói egészvászon kötésben
17336.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verne Gyula: Hódító Robur. Negyedik kiadás. Bp., é.n. Franklin. Laza egészvászon kötésben, kijáró előzléklappal
17337.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Nyolcadik kiadás. Bp., é.n. Franklin. Festett egészvászon kötésben,
17338.

Rufpreis:
2 800 HUF

Verne Gyula: Város a levegőben. Bp., é.n. Franklin. Laza egészvászon kötésben
17339.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verne Gyula: Utazás a Holdba. Utazás a Hold körül Bp., é.n. Tolnai. Kiadói egészvászon kötésben
17340.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Árpád összes versei versfordításai és novellái. Bp., 1967, Magyar Helikon. Számozott (2100/515.) példány. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval.
17341.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gróf Benyovszky Móricz életrajza, saját emlékiratai és útleírásai. I-II.: Saját emlékiratai és útleírásai. I-II. kötet. Fordította Jókai Mór. Bp., 1888, Ráth Mór, 4+IV+351 p.+ 6 t. + 423+II p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a gerinceken sérülésnyomokkal, a II. kötetben hiányzó címlappal.
17342.

Rufpreis:
2 800 HUF

17343.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF