Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt.
17344.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mikszáth Kálmán: Nemzetes uraimék. Regény. Gyulai László rajzaival. Bp., 1884., Révai. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón kis folttal, kis szakadással, a hátsó borítón kis hiánnyal, de egyébként jó állapotban.
17345.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Pierre Souvestre-Marel Allain: A montecarloi bank kirablása. Egy geniális kalandor a XX. században. Ford.: Gesztesi Ödön. Bp., 1916., Magyar József és Fia. Átkötött egészvászon-kötés, eredeti bekötött papírborítókkal, az elülső sérült.
17346.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pierre Souvestre-Marel Allain: Fantomas, mint vizsgálóbíró. Egy geniális kalandor a XX. században. Ford.: Pogány E. Bp., 1917., Magyar József és Fia. Átkötött egészvászon-kötés.
17347.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ó-egyiptomi mesék. Goldziherné Freudenberg Mária hátrahagyott írásaiból. Bp., 1928, Özv. Freudenberg Rafaelné. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17348.

Rufpreis:
2 000 HUF
27

Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp.,(1927), Dick Manó,(Hornyánszky-ny.), 160 p. Gyógyítás I. kötet. Szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
17349.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Bród Miksa: A szépségápolás művészete. Bp., é.n. Singer és Wolfner félvászon kötésben
17350.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyóni Géza: "Repülj már levelem..." (A katonaköltő "őrangyal-"ához írt szerelmes levelei.) Sajtó alá rendezte: Gyóni Ferenc. Bp., 1942., Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 1 (címkép) t. + 183+1 p.+5 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, hiányzó papír védőborítóval, foltos, kissé sérült borítóval, megviselt állapotban.  Az összeállító, Gyóni Géza testvére, Gyóni Ferenc (1882-1963) által Tscheik Ernő (1880-1965) iglói rajztanár, festőművész, grafikus, Gyóni Géza rab- és katonatársa részére DEDIKÁLT példány, dátumozva (1941. aug. 21. (?, autográf sorok.), rajta korábbi leragasztás nyomaival.
17351.

Rufpreis:
1 400 HUF
17

Cseres Tibor: Perbeszédek és párbeszédek. Dedikált példány! Bp., 1986. Magvető. Kiadói vászonköés, papír védőborítóval
17352.

Rufpreis:
1 600 HUF

Neiritz Gusztáv: Columbus Kristóf. Történeti elbeszélés a 15. század második feléből. Írta: - -. A magyar ifjuság könyvesháza. Pozsony-Bp.,én., Stampfel Károly, 86 p.+ 3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, az elülső borítón, színes litografált illusztrációival, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
17353.

Rufpreis:
1 400 HUF

17354.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Történelmi regény. Cseregezán Pál rajzaival. Bp., 1971, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.
17355.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF