Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

17356.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Hú. Bp., 1975. Móra. Kiadói papírkötésben.
17357.

Rufpreis:
1 000 HUF

L. Nagy Zsuzsa: Szabadkőművesség a XX. században. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
17358.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jeske-Choinski Tivadar: Alkonyat felé. Történeti elbeszélés Marcus Aurelius császár idejéből. II. köt. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1898., Egyházmegyei Könyvnyomda, 337 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel, a hátsó borítón kis szakadással, jó állapotban.
17359.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jeske-Choinski Tivadar: Az utolsó rómaiak. I. köt. Történeti elbeszélés Theodosius császár idejéből. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda, 338 p. A borítón 1904-es, a címlapon 1903-as évszámmal.) Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel, jó állapotban.
17360.

Rufpreis:
1 600 HUF

Renard, Maurice: Lerne doktor, a kisisten. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17361.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hencsei Kálmán: Drága Nagysád, tudja mi a trén? A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2006., Dover. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17362.

Rufpreis:
1 000 HUF

17363.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ambrus Zoltán: Elbeszélések. 1926, Magyar Bibliophil Társaság. 84/300. számozott példány. Kiadói papírkötés, gerincén ragasztott, kissé kopottas állapotban.
17364.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db - Gosztonyi Ádám: Életfogytiglan. + Aszlányi Károly: Nem félünk a farkastól. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17365.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wallace, Lewis: Ben-Húr. Regény Krisztus urunk korából. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17366.

Rufpreis:
1 200 HUF

Radnóti Miklós bibliográfia. Összeáll.: Nagy Mariann. Petőfi Irodalmi Múzeum Bibliográfiai Füzetei. Bp.,1989, PIM. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.
17367.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF