Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

Nagyszalontai gyűjtés. Gyűjtötte a Magyar Folklore Fellows Magyar Osztályának Nagyszalontai Gyüjtő Szövetsége Kodály Zoltán közreműködésével. Szerk.: Szendrey Zsigmond. Magyar Népköltési Gyűjtemény XIV. köt. Kiadja: Kisfaludy Társaság. Bp.,1924, Athenaeum, XXXII+370+3+XX-XXXII p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal.
17440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria Tobach: Tűzön járók. Bp., 2001. Tobbi Bt. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17441.

Rufpreis:
1 800 HUF

Drotleff Zoltán: Az iránytű. Bp., 2015, AccordiA. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17442.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drotleff Zoltán: Bezárt csillagok között. Bp.,  2016, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17443.

Rufpreis:
1 600 HUF

Újvári Ferenc: Vers a lelkem. Bp., 2018, Krúdi. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17444.

Rufpreis:
1 200 HUF

17445.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mindennapi csoda. Magyar írók vallomásai a köyvről. összeállította Steinert Ágota Bp., 1984. Magvető. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 1000 példányban.   Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni (1912-2014) tulajdonosi névbejegyzésével, Radnóti Miklósné könyvtárából
17446.

Rufpreis:
3 000 HUF

Laner Antal: Dissertatio de acupunctura - Az akupunktúráról. Facsimile kiadás. Bp., 1988. MTA Kiadói papírkötésben
17447.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szigethy András: A krokodilfa. Dedikált Földes Anna írónő részére. Bp., 2001. Magyar könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés
17448.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sade Márki: Justine avagy az erény meghurcoltatása. Fordította és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés.
17449.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
10

17450.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Pelle Molin: Adal költészete. Gyoma, 1929. Kner Izidor. 146p. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott
17451.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF