Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

Vladimir Fédorovski: Az Orient expressz regénye. Bp., 1988. General Press. Kiadói papírkötésben
17452.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bereczky - Cseuz: Simai sakkoló. Bp., 2013. Püski. Kiadói papírkötésben
17453.

Rufpreis:
1 000 HUF

M. Recht Márta: Mit kössek a gyermekemnek? Bp., Új Idők Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17454.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barabás Tibor: Rákóczi hadnagya. ALÁÍRT! 1957, Móra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17455.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv - Kós Károly: A gálok. Bp., 1999, Don Bosco. + Kós Károly: Az országépítő. Szeged, Lazi. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
17456.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vörösmarty Mihály válogatott versei. Beöthy Zsolt bevezetésével. Bp.,é.n.,Athenaeum. Díszes címlappal. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel, kissé laza fűzéssel.
17457.

Rufpreis:
1 400 HUF

Barabás Ábel: Petőfi. Bp., 1907., Franklin. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17458.

Rufpreis:
1 400 HUF

Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon, 295 p.+10 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17459.

Rufpreis:
1 800 HUF

17460.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gárdonyi Géza versei. A verseket vál. és az előszót írta: Bóka László. Kis Magyar Múzeum 4. köt. Bp., 1958, Magyar Helikon, 78+3 p.+1 t. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3200 példányban, ebből 750 példány egészvászon-kötésben számozva. Számozott (750/363.) példány.
17461.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mándy Iván: Budapesti legendák. Felvidéki András rajzaival. Bp., 1994, Budapest Főváros Önkormányzata, 165+2 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 200 számozott példányban, ebből a 81. számú példány.
17462.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lewis, Wallace: Ben Hur. Tolnai Regénysorozata 6 db füzete. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült állapotban.
17463.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF