Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560900
17452
411
Vladimir Fédorovski: Az Orient expressz regénye. Bp., 1988. General Press. Kiadói papírkötésben 2483744
17453
411
Bereczky - Cseuz: Simai sakkoló. Bp., 2013. Püski. Kiadói papírkötésben
2562374
17454
411
M. Recht Márta: Mit kössek a gyermekemnek? Bp., Új Idők Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
2555590
17455
411
Barabás Tibor: Rákóczi hadnagya. ALÁÍRT! 1957, Móra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2556090
17456
411
2 db könyv - Kós Károly: A gálok. Bp., 1999, Don Bosco. + Kós Károly: Az országépítő. Szeged, Lazi. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
2560687
17457
411
Vörösmarty Mihály válogatott versei. Beöthy Zsolt bevezetésével. Bp.,é.n.,Athenaeum. Díszes címlappal. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel, kissé laza fűzéssel. 2560506
17458
411
Barabás Ábel: Petőfi. Bp., 1907., Franklin. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal. 2560512
17459
411
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon, 295 p.+10 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
2284532
17460
411
2501345
17461
411
Gárdonyi Géza versei. A verseket vál. és az előszót írta: Bóka László. Kis Magyar Múzeum 4. köt. Bp., 1958, Magyar Helikon, 78+3 p.+1 t. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3200 példányban, ebből 750 példány egészvászon-kötésben számozva. Számozott (750/363.) példány. 2517517
17462
411
Mándy Iván: Budapesti legendák. Felvidéki András rajzaival. Bp., 1994, Budapest Főváros Önkormányzata, 165+2 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 200 számozott példányban, ebből a 81. számú példány.
2521227
17463
411
Lewis, Wallace: Ben Hur. Tolnai Regénysorozata 6 db füzete. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF