Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2561053
17464
411
Wolly István: Népi leányjátékok. Bp., 1944. Kókai Lajos Kiadói, kissé foltos papírkötésben
2555403
17465
411
Heltai Jenő: Századelő. Tudósítás a Duna-parti Párizsból. Bp., é.n. Officina Nova. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben 2555680
17466
411
Silvestre, Armand: Le Nu au Salon de 1891. Paris, 1891. Bernard. Akt műalkotásokat bemutató mappa. Sok egészoldalas táblával. Korabeli félvászon kötésben 2555742
17467
411
Kosztolányi Dezső kínai és japán versek. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,(1932), Genius-Lantos, Kunossy Grafikai Müintézet Rt., 104 p. Kiadói papírkötés, gerincén zsinórbefűzéssel, az illusztrált hártyapapír hiányos. Első kiadás. 2555400
17468
411
Petőfi Sándor: Ibolyák. 1843-1996. Facsimile kiadás, modern átirattal. Kiadói papírkötésben
2555373
17469
411
Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. Földes Annának és Mihályi Gábornak dedikált. Kiadói papírkötésben
2555658
17470
411
Mihályi Ernő: A motorkerékpár. II. kiadás.141 ábrával. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói sérült papírkötés 2451997
17471
411
2503754
17472
411
2534382
17473
411
700
Mundy Lea: Miért vagyok? Honnan jöttem? Merre tartok? Fejtegetések Rudolf Steiner nyomán. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., én., VEL Kft-ny. Kiadói papírkötés. 2534254
17474
411
Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről, haláláról. Írta 1514-1519-ben: - -. gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Bp.,[1946],Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés. 2534701
17475
411
600
Szentiványi Kálmán: Angyalföldi rapszódia. Szociográfikus regény. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Kossuth. Kiadói sérült gerincű kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF