Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

Wolly István: Népi leányjátékok. Bp., 1944. Kókai Lajos Kiadói, kissé foltos papírkötésben
17464.

Rufpreis:
1 400 HUF

Heltai Jenő: Századelő. Tudósítás a Duna-parti Párizsból. Bp., é.n. Officina Nova. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben
17465.

Rufpreis:
2 000 HUF

Silvestre, Armand: Le Nu au Salon de 1891. Paris, 1891. Bernard. Akt műalkotásokat bemutató mappa. Sok egészoldalas táblával. Korabeli félvászon kötésben
17466.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Kosztolányi Dezső kínai és japán versek. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,(1932), Genius-Lantos, Kunossy Grafikai Müintézet Rt., 104 p. Kiadói papírkötés, gerincén zsinórbefűzéssel, az illusztrált hártyapapír hiányos. Első kiadás.
17467.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi Sándor: Ibolyák. 1843-1996. Facsimile kiadás, modern átirattal. Kiadói papírkötésben
17468.

Rufpreis:
2 000 HUF

Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. Földes Annának és Mihályi Gábornak dedikált. Kiadói papírkötésben
17469.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mihályi Ernő: A motorkerékpár. II. kiadás.141 ábrával. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói sérült papírkötés
17470.

Rufpreis:
1 000 HUF
36

17471.

Rufpreis:
1 200 HUF

17472.

Rufpreis:
800 HUF

Mundy Lea: Miért vagyok? Honnan jöttem? Merre tartok? Fejtegetések Rudolf Steiner nyomán. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., én., VEL Kft-ny. Kiadói papírkötés.
17473.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről, haláláról. Írta 1514-1519-ben: - -. gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Bp.,[1946],Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés.
17474.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szentiványi Kálmán: Angyalföldi rapszódia. Szociográfikus regény. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Kossuth. Kiadói sérült gerincű kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17475.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF