Bródy Sándor: Az automobil és egyéb elbeszélések. Magyar Könyvtár 469. Bp.,[1906],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 78+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, a hátsó borító hiányzik.
Bródy Sándor: Elmélkedések. Magyar Könyvtár 727-728. Bp.,[1914],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 83+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, részben felvágatlan lapokkal, pár lapon szakadással.
Navarrai Margit: Heptameron. Navarrai Margit királynő hetvenkét pajzán története a XVI. század közepéről. Fordította: Antal László. Illusztrálta: Würtz Ádám. 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3 db könyv - Erdélyi csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából. + Kovács László: Az irodalom útján + Kós Károly: Erdély. Kötetenként változó kötésben és állapotban.