Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 261

17513.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Berenik Anna 2 könyve: Anonymus a félremagyarázott, Árpád fejedelem nyomában. Kiadói papírkötésben
17514.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sík Sándor: Az olvasás tudománya. Szeged, 2000, Sík Sándor Piarista Egyetemi Szakkollégium. Kiadói papírkötés.
17515.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Wathay Ferenc Énekes könyve. I-II. kötet. Bp., 1976, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, és kiadói nyl-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítókban, jó állapotban.;  Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.;   A Kuun-kódex I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót írta és a jegyzeteket összeállította Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;
17516.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wass Albert 8 műve: Tavaszi szél és más színművek.; Jönnek. Ember az országút szélén.; Karácsonyi üzenetek. A Temető megindul.; Magukrahagyottak.; Valaki tévedett.; Halálos köd Holtember Partján.; Tizenhárom almafa.; Mire a fák megnőnek. Pomáz-Marosvásárhely, 2002-2003-én., Kráter-Mentor. Kiadói papírkötés.
17517.

Rufpreis:
3 000 HUF

Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált-kötés, jó állapotban.
17518.

Rufpreis:
1 200 HUF

Moldvai csángó népdalok és népballadák. A Folklor Intézet Kolozsvári Osztályának gyűjteményéből szerkesztette Faragó József és Jagamas János. A zenei anyag összeállításában részt vett Szegő Júlia. A bevezető tanulmányt Jagamas János és Szegő Júlia közreműködésével írta Faragó József. Bp., 1954., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
17519.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Kós Károly: Az országépítő. Remekírók Diákkönyvtára. Kolozsvár, 1999., Polis. Kiadói papírkötés.
17520.

Rufpreis:
1 600 HUF

17521.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Utolsók könyve. Események, tárgyak, történelmi személyiségek. Ford.: Danka Sándor. Bp.,2006., Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17522.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

17523.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp.,1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
17524.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF