Kenedi Géza dr.: A pénz, Krőzustól Rockefellerig. Századok Legendái. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, gerincnél kopott, szakadt, egyébként jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Wathay Ferenc Énekes könyve. I-II. kötet. Bp., 1976, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, és kiadói nyl-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítókban, jó állapotban.; Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.; A Kuun-kódex I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót írta és a jegyzeteket összeállította Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;
Wass Albert 8 műve: Tavaszi szél és más színművek.; Jönnek. Ember az országút szélén.; Karácsonyi üzenetek. A Temető megindul.; Magukrahagyottak.; Valaki tévedett.; Halálos köd Holtember Partján.; Tizenhárom almafa.; Mire a fák megnőnek. Pomáz-Marosvásárhely, 2002-2003-én., Kráter-Mentor. Kiadói papírkötés.
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált-kötés, jó állapotban.
Moldvai csángó népdalok és népballadák. A Folklor Intézet Kolozsvári Osztályának gyűjteményéből szerkesztette Faragó József és Jagamas János. A zenei anyag összeállításában részt vett Szegő Júlia. A bevezető tanulmányt Jagamas János és Szegő Júlia közreműködésével írta Faragó József. Bp., 1954., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
2012. Az idő közel... Szerk. Lőrincz Gabriella, Ulbing István, Zelei Pál. hn., 2008., Pilis-Print Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.