https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 261
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2337796
17537
411
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel: 17db: Főzési tanácsadó, Magyar műszaki alkotók, Arany János összes versei. Változó állapotban, különféle kiadásban.
Das Lot is nicht erreichbar
2337814
17538
411
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Odze György: Verebes István. Bp., 2002 Korona Kiadó.Szebeni István fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító. 2201672
18500
411
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jack Higgins: Veszélyes terepen. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2196438
18501
411
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2201265
18502
411
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sötét lapok Olaszország történetéből. Kisebb elbeszélések. Fordította: Drucker János. Bp, 1929, fordító kiadása. Kiadói fűzött kötésben, ex libris-szel.
Das Lot is nicht erreichbar
2203401
18505
411
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karácsony Molnár Erika Kraiciné Szokoly Mária: Hon- és népismeret, néphagyomány az oktató-, nevelőmunkában. Bp., 1998, Budapesti Tanítóképző Főiskola. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2022612
18510
411
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Felkai Ferenc: Nero. Madách-könyvtár. 4. Bp., 1942, Madách Színház-Új Színház Kft., 144 p.+ 6 t. Kiadói félvászon-kötés,
Das Lot is nicht erreichbar
2027410
18515
411
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
Das Lot is nicht erreichbar
1997661
18517
411
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss József: Magyar helyesírás. Bp.,1944, Szent István-Társulat. Második, bővített kiadás. Sérült gerincű egészbőr-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1905561
18521
411
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kolligátum, benne két ritka művel: Paulikovics Lajos: Sarkadvár. Regény. Pest, 1861, Boldini Róbert Könyvnyomdája, 4+241+3 p. [Bors Eleonóra]: Edelény: Hódított föld. [Bp.,1889, Aigner], 3-127 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az első művet körbevágták, a második mű címlapja, és első lapja (1/2.) hiányzik, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1905262
18527
411
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kiszely Mária: Cosima. Wagner Richardné - Liszt Cosima élete. Bp.,1948,Bárd Ferenc és Fia. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1960583
18528
411
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh László: Móricz Zsigmond /Tanulmány/ Bp., 1943, Turul. /,,Jövő" Ny./. 118 l, 8 t. Kiadói félvászon kötésben, eredeti papír védőborítóval, mely csak enyhén sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse