Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2552453
17459
410
2 db Jókai: Az új földesúr, Az aranyember. Franklin és Révai kiadások az 1940-es évekből sérült papírkötésben
2397216
17460
410
2552022
17461
410
11 db régi regényfüzet és könyv háború előtti és modern 2547790
17462
410
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford. és jellemző bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
2523160
17463
410
Márton Gyula: A moldvai csángó nyelvjárás román kölcsönszavai. Nyelvtudományi Értekezések 66. Bp., 1969., Akadémiai Kiadó, 112+3 p. Kiadói papírkötés. 2523089
17464
410
Apollodórosz: Mitológia. Fordította: Horváth Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. 2506229
17465
410
Szabó Richárd: Nők világa. Pest, 1871, Petrik Géza,(Kecskemét, Szilády Károly és fia-ny.), 4+247 p. Második, javított kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, (Leipzig, J. R. Herzog-kötés, az elülső borítón jelzés (R. Gerhold)), aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, (az elülső borító belső tábláján címke: 'Lövy Adolf Könyvkereskedése Sátoraljaújhely') 2523396
17466
410
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel.
2523570
17467
410
Lázár Ervin: A Franka cirkusz. Bp., 1990, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés. 2507581
17468
410
2507135
17469
410
Bán Béla: Szabálytalan életrajz. Egy asszony rendkívüli élete. hn., 2012., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
2507079
17470
410
Liz Fenton-Lisa Steinke: Ha lett egy másik életed. Bp., 2017., Lettero. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF