Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

2 db Jókai: Az új földesúr, Az aranyember. Franklin és Révai kiadások az 1940-es évekből sérült papírkötésben
17459.

Rufpreis:
1 000 HUF

17460.

Rufpreis:
1 000 HUF

11 db régi regényfüzet és könyv háború előtti és modern
17461.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford. és jellemző bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17462.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márton Gyula: A moldvai csángó nyelvjárás román kölcsönszavai. Nyelvtudományi Értekezések 66. Bp., 1969., Akadémiai Kiadó, 112+3 p. Kiadói papírkötés.
17463.

Rufpreis:
1 200 HUF

Apollodórosz: Mitológia. Fordította: Horváth Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17464.

Rufpreis:
1 000 HUF

17465.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel.
17466.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lázár Ervin: A Franka cirkusz. Bp., 1990, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
17467.

Rufpreis:
1 000 HUF

17468.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bán Béla: Szabálytalan életrajz. Egy asszony rendkívüli élete. hn., 2012., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
17469.

Rufpreis:
1 000 HUF

Liz Fenton-Lisa Steinke: Ha lett egy másik életed. Bp., 2017., Lettero. Kiadói papírkötés.
17470.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF