Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2405056
17471
410
2405060
17472
410
2441968
17473
410
Fekete István: Bogáncs. Regény. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1978, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2446327
17474
410
2506979
17475
410
Szerk.: Szomaty Viktor. A magyar régészet regénye. Bp., 1970, Panoráma. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
2405095
17476
410
Fekete István: Kele. Bp., 1971, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2506989
17477
410
Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
2507032
17478
410
Szerk.: Esze Tamás. Ráday Pál. 1677-1733. Előadások és tanulmányok születésének 300. évfordulójára. Bp., 1980, Református zsinati iroda sajtóosztálya. Kiadói egészvászon kötés.
2386452
17479
410
Valerij Szergejev: Rubljov. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
2411284
17480
410
2410358
17481
410
Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Összeállította: Kisbán Gyula, Meggyesi Éva. Bp., 1988, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.
2405226
17482
410
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF