https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.
1
17519.

Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lázár Lajos: Palesztina. A zsidó irodalom barátai sorozat. Bp, én., Tábor. Kiadói kopottas, aranyozott félbőr kötésben.
1
17520.

Dr. Lázár Lajos: Palesztina. A zsidó irodalom barátai sorozat. Bp, én., Tábor. Kiadói kopottas, aranyozott félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17521.

Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Holocaust füzetek. VIII. évf. 16. szám. Bp, 2002, a Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány kiadása. Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.
1
17522.

Holocaust füzetek. VIII. évf. 16. szám. Bp, 2002, a Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány kiadása. Papírkötésben, kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kósa László: Egyház, társadalom, hagyomány. Societas et Ecclesia 1. A Magyar Protestáns Közművelődési Egyesület Kiadványai 1. Debrecen, 1993, Ethnica. Papírkötésben, jó állapotban.
1
17523.

Kósa László: Egyház, társadalom, hagyomány. Societas et Ecclesia 1. A Magyar Protestáns Közművelődési Egyesület Kiadványai 1. Debrecen, 1993, Ethnica. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várady József: Tiszáninnen református templomai. 3. sz. pótfüzet: A kondói református egyház története. Sajószentpéter, 1996, Borsodi Református Egyházmegye. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző, Várady József (1930-2008) kondói református lelkész által Dobrossy István (1946-2015) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár igazgatója részére dedikált példány.
1
17524.

Várady József: Tiszáninnen református templomai. 3. sz. pótfüzet: A kondói református egyház története. Sajószentpéter, 1996, Borsodi Református Egyházmegye. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző, Várady József (1930-2008) kondói református lelkész által Dobrossy István (1946-2015) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár igazgatója részére dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alceste Santini: Ezeréves az orosz egyház. Beszélgetés pimmel, minden oroszok pátriárkájával. Bp., 1988, Kossuth. Kiadói papírkötés.
1
17525.

Alceste Santini: Ezeréves az orosz egyház. Beszélgetés pimmel, minden oroszok pátriárkájával. Bp., 1988, Kossuth. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kamarás István: Krisnások Magyarországon. Bp., 1998, Iskolakultúra. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
1
17526.

Kamarás István: Krisnások Magyarországon. Bp., 1998, Iskolakultúra. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Venczel József: Misztériumjáték. Heves, 1993, Heves város önkormányzata. Gálfy-Bódi Tamás illusztrációival. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
17527.

Venczel József: Misztériumjáték. Heves, 1993, Heves város önkormányzata. Gálfy-Bódi Tamás illusztrációival. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joseph Wresinski: Szegények egyháza. Pannonhalma, 2010, Bencés. Kiadói papírkötés.
1
17528.

Joseph Wresinski: Szegények egyháza. Pannonhalma, 2010, Bencés. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lukátsi Vilma: "Igen, Atyám" Ungár Aladár dokumentum jellegű életrajza. Bp., 1993, Evangéliumi. Kiadói papírkötés.
1
17529.

Lukátsi Vilma: "Igen, Atyám" Ungár Aladár dokumentum jellegű életrajza. Bp., 1993, Evangéliumi. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Miskolci Keresztény Közéleti Almanach. Szerk.: Gróf Lajos. Miskolc, 2004, a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége miskolci csoportjának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
1
17530.

Miskolci Keresztény Közéleti Almanach. Szerk.: Gróf Lajos. Miskolc, 2004, a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége miskolci csoportjának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse