https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Rapcsányi László: Áthosz. A szent hegy és lakói. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
17531.

Rapcsányi László: Áthosz. A szent hegy és lakói. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bamber Gascoigne: A Keresztények. Bp., 1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17532.

Bamber Gascoigne: A Keresztények. Bp., 1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Karácsonyi János: Szt. Ferencz rendjének története magyarországon 1711-ig. II. kötet. Bp., 1924, Magyar Tud. Akadémia kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
17533.

Dr. Karácsonyi János: Szt. Ferencz rendjének története magyarországon 1711-ig. II. kötet. Bp., 1924, Magyar Tud. Akadémia kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Raffai Sándor: Amit az úr üzen. Egyházi beszédek. I.-II. Bp., 1930, 1933. Scholtz testvérek kiadása. Kiadói egészvászon-kötés.
1
17534.

Dr. Raffai Sándor: Amit az úr üzen. Egyházi beszédek. I.-II. Bp., 1930, 1933. Scholtz testvérek kiadása. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vallás témájú könyvtétel, 2 db. Czike Imre: Jézus születése és gyermekkora. Prohászka Ottokár előszavával. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Jaschik Álmos rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé foltos és kopott borítóval. + Pohárnok Jenő: A gyermekek királya. A gyermek Jézus élete. Bp, é.n., Szent István Társulat. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, laza fűzéssel.
1
17535.

Vallás témájú könyvtétel, 2 db. Czike Imre: Jézus születése és gyermekkora. Prohászka Ottokár előszavával. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Jaschik Álmos rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé foltos és kopott borítóval. + Pohárnok Jenő: A gyermekek királya. A gyermek Jézus élete. Bp, é.n., Szent István Társulat. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17536.

Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Obi, a gőgös kókuszdió. Kubai joruba mítoszok és mesék. Válogatta, részben gyűjtötte, fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Dornbach Mária. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1977, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
17537.

Obi, a gőgös kókuszdió. Kubai joruba mítoszok és mesék. Válogatta, részben gyűjtötte, fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Dornbach Mária. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1977, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A tuói főnök. Új-kaledóniai mesék és mítoszok. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vargyas Gábor. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos felső lapélekkel, jó állapotban.
1
17538.

A tuói főnök. Új-kaledóniai mesék és mítoszok. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vargyas Gábor. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos felső lapélekkel, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A csodálatos fa. Erdélyi szász népmesék. Josef Haltrich gyűjtése. Vál.: Kovács Ágnes. Az utószót írta: Hanni Markel. Ford.: Üveges Ferenc. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, de összességében jó állapotban.
1
17539.

A csodálatos fa. Erdélyi szász népmesék. Josef Haltrich gyűjtése. Vál.: Kovács Ágnes. Az utószót írta: Hanni Markel. Ford.: Üveges Ferenc. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1979, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, de összességében jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla, az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. egészoldalas illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel, jó állapotban.
1
17540.

A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla, az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. egészoldalas illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
14
 
Sárkányölő ikertestvérek. Kopácsi népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket készítette Katona Imre. Hagyományaink III. Újvídék, 19726., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
1
17541.

Sárkányölő ikertestvérek. Kopácsi népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket készítette Katona Imre. Hagyományaink III. Újvídék, 19726., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Pingált szobák. Borbély Mihály meséi. Kálmány Lajos gyűjtése. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Katona Imre. Bobrély Mihály életrajzát Bori Imre írta. A kiegészítő gyűjtés Beszédes Valéria munkája. Hagyományaink VI. Újvídék, 1976., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17542.

Pingált szobák. Borbély Mihály meséi. Kálmány Lajos gyűjtése. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Katona Imre. Bobrély Mihály életrajzát Bori Imre írta. A kiegészítő gyűjtés Beszédes Valéria munkája. Hagyományaink VI. Újvídék, 1976., Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse