Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.
Pagonyi Erzsébet: Makramé. Bp., 1981, Műszaki. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Zigány Ferenc- Uhlyárik Jenő: Ábrázoló mértan. Bp, 1934, kn. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Néhány lap ki van vágva. 7 db kihajtható melléklettel.
William Green- Dennis Punnett: Flugzeuge der Welt. Zürich - Stuttgart, 1978, Werner Classen Verlag. Papírkötésben, hajtásnyomokkal, de belül jó állapotban. Német nyelven.