Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

17483.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár István: Élő népballadák. Eredeti balladaszövegek felhasználásával. Bp, 1943, Magyar Műsorközpont kiadás. Illésy Péter rajzaival illusztrálva. Megsárgult, foltos papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
17484.

Rufpreis:
1 000 HUF

17485.

Rufpreis:
2 000 HUF

17486.

Rufpreis:
1 000 HUF

17487.

Rufpreis:
800 HUF

17488.

Rufpreis:
1 000 HUF

17489.

Rufpreis:
800 HUF

C. Hutchinson: Testamentum. Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. Ford.: Ruzitska Mária. Második kiadás. Borítót készítette Fenyves. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
17490.

Rufpreis:
800 HUF

17491.

Rufpreis:
1 000 HUF

Abulkászim Manszúr Firdauszí: Királyok könyve [Sáhnáme]. Fordította: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
17492.

Rufpreis:
1 200 HUF

17493.

Rufpreis:
800 HUF

Babits Mihály kisebb műfordításai. 2. kiadás. Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, foltos, a gerinc mentén szakadt.
17494.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF