Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Vegyes ponyvacsomag (Az indiai feleség, A korállsziget, A zöld pokol, Mary Garden szerencséje, stb.), vegyes állapotban.
17435.

Rufpreis:
3 000 HUF

17436.

Rufpreis:
3 000 HUF

17437.

Rufpreis:
3 000 HUF

17438.

Rufpreis:
2 000 HUF

Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, borító hátoldalán ár filctollal áthúzva.
17439.

Rufpreis:
2 000 HUF

Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., [1935], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 312 p. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott, foltos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17440.

Rufpreis:
2 800 HUF

17441.

Rufpreis:
2 400 HUF

6 db könyv - Vadon nőtt gyöngyvirág; Életre hívó halotti beszéd; Szelíd sárkányok; Lenin, október; Öt férfi komoly szándékkal, A hajrá három pillanata. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17442.

Rufpreis:
2 400 HUF

Agatha Christie: Életem. Bp., 2008, Partvonal. Kiadói papírkötés.
17443.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kosztolányi Dezső 2 műve: Szeptemberi áhítat. Kiadatlan költemények. Sajtó alá rend.: Paku Imre. Bp., 1939., Révai. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kiadói kissé szakadt eredeti papír védőborítóban. + Aranysárkány. Bp., 1942., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban.
17444.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. (Bp., 1992), Helikon. Reprint! Kiadói aranyozott műbőr-kötés, műanyag védőborítóban, jó állapotban.
17445.

Rufpreis:
2 400 HUF

17446.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF