Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Joó Tibor: Vallomások a magyarságról. A magyar önismeret breviáriuma. H.n., Pro Hungaris Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17338.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bartalis János: Napmadara. Versek. Kosztolányi Dezső előszavával. Bp., én. Dante. Róna Emy által illusztrált papírborítóval kissé sérült
17339.

Rufpreis:
1 600 HUF

17340.

Rufpreis:
1 000 HUF

17341.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hász Erzsébet: A bűnprobléma genezise a világirodalomban. Budapest, 1995, KÖT. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17342.

Rufpreis:
1 200 HUF

17343.

Rufpreis:
1 600 HUF

Simon Welfare, John Fairley: Arthur C. Clarke titokzatos világa. Ford.: Greguss Ferenc. H.n., 1993, Fabula, 208 p. Kiadói papírkötés.
17344.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tamás Menyhért: Balbina. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17345.

Rufpreis:
1 600 HUF

17346.

Rufpreis:
800 HUF

Virginia Woolf: Flush. Ford.: Rónay György. Révai Könyvtár 14. sz. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, átlászó papír védőborítóban.
17347.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pain, Barry: Evelin Londonban. Ford.: Moly Tamás. Bp., é.n., Országos Irodalmi Rt., 175 p. Átkötött kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
17348.

Rufpreis:
1 000 HUF

Walpole, Hugh: Egy vöröshajú ember arcképe. Ford.: dr. Pálos Ferencné. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 258+1 p. A borító Végh Dezső (1897-1972) munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
17349.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF