Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2504169
17338
410
Joó Tibor: Vallomások a magyarságról. A magyar önismeret breviáriuma. H.n., Pro Hungaris Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2552458
17339
410
Bartalis János: Napmadara. Versek. Kosztolányi Dezső előszavával. Bp., én. Dante. Róna Emy által illusztrált papírborítóval kissé sérült 2493113
17340
410
2545223
17341
410
2467262
17342
410
Hász Erzsébet: A bűnprobléma genezise a világirodalomban. Budapest, 1995, KÖT. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
2527003
17343
410
Tamás Menyhért: Forradások. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2528606
17344
410
Simon Welfare, John Fairley: Arthur C. Clarke titokzatos világa. Ford.: Greguss Ferenc. H.n., 1993, Fabula, 208 p. Kiadói papírkötés.
2527007
17345
410
Tamás Menyhért: Balbina. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2337387
17346
410
Veres Péter: Az alföld parasztsága. Turul Falufüzetk. 5. sz. Bp., 1939, Bólyai Akadémia. [Második kiadás.] Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel. 2496321
17347
410
Virginia Woolf: Flush. Ford.: Rónay György. Révai Könyvtár 14. sz. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, átlászó papír védőborítóban.
2494556
17348
410
Pain, Barry: Evelin Londonban. Ford.: Moly Tamás. Bp., é.n., Országos Irodalmi Rt., 175 p. Átkötött kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
2494546
17349
410
Walpole, Hugh: Egy vöröshajú ember arcképe. Ford.: dr. Pálos Ferencné. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 258+1 p. A borító Végh Dezső (1897-1972) munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF