Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Végh György: Auguste Corbeille Csudálatos Kalandjai. Budapest, 1942, Antiqua nyomda, 131 p. Kiadói papírkötés. A szerző dedikációjával!
17290.

Rufpreis:
3 000 HUF

17291.

Rufpreis:
800 HUF

Kiss Dénes: Fényből és porból. Békéscsaba, 1983.,Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.  Számozott (216/250), a szerző által aláírt példány.
17292.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17293.

Rufpreis:
3 000 HUF

Százszorszépek. Heine, Hafiz és Mirza Saffy dalaiból. Ford., bev. Berec Károly. Pest, 1858, Emich Gusztáv. Kiadói vaknyomásos, historizáló egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, aranyozott gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17294.

Rufpreis:
3 000 HUF

Török Imre: Indul nagy utára... Élmények, történetek, esetek, ötletek, dictumok és factumok az ekklézsiális élet köréből,- komolyan és vidámságosak (100 anekdóta is!), versben és prozában. Bp., [1937], a szerző kiadása (Sylvester-ny.), 128 p. A borító Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
17295.

Rufpreis:
2 800 HUF

Esslin, Martin: Artaud. Glasgow, 1976., Fontana-Collins. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17296.

Rufpreis:
1 600 HUF

Orbán, Ottó: The Witching Time of Night and Last Poems. Ford.: Peter Zollmann. Chicago, 2003, Atlantis-Centaur Inc. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
17297.

Rufpreis:
2 800 HUF

Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17298.

Rufpreis:
2 800 HUF

17299.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gárdonyi Géza: Kátsa. Bp., Bíró Miklós Nyomdai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, foltos kötés, kopottas állapotban.
17300.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

17301.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF