Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Bp., 1911, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
17278.

Rufpreis:
2 800 HUF

17279.

Rufpreis:
1 200 HUF

Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. 137 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. A Molnár Dixieland Band tagjai, köztük Dr. Molnár Gyula által DEDIKÁLT példány. A kötéstábla belső felén Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matricával.
17280.

Rufpreis:
2 800 HUF

17281.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szécsi Katalin: Palika. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001., Gerger-Delacriox Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17282.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, borító hátulja kissé sérült.
17283.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy magyar betűművészek. A Magyar Bibliofil Társaság évkönyve IV. Szerk.: Szántó Tibor. H.n., 1993, Magyar Bibliofil Társaság, 84+(4) p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1200 példányban.
17284.

Rufpreis:
3 000 HUF

17285.

Rufpreis:
3 000 HUF

George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp.,1968,Európa. Kiadói nyl-kötés. Számozott (209./1000) példány.
17286.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Schirilla György: Ez is történelem. Ahogy az ügyvéd látta a védői pulpitusról (1938-1957). Bp., 1998, Agroinform. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró részére DEDIKÁLT példány, autográf ajándékozási sorokkal, dátumozással.
17287.

Rufpreis:
2 000 HUF

May, Karl: Schloss Rodriganda. Karl May's Gesammelte Werke Band 51. Radebeul, 1924, Karl-May-Verlag. 1 t. + 540+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
17288.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mózsi Ferenc: Maxiómák. Morvay László illusztrációival. Bp., 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált. Morvay László (1947-2004) grafikus autográf ajándékozási soraival és aláírásával, DEDIKÁLT példány.
17289.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF