Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. A borító és a rajzok Szür-Szabó József munkái. Bp.,[1941],Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Európai Galamb- és Kisállat Kiállítás emlékkatalógus. Bp., 1982, Magyar Galamb- és Kisállattenyésztők Országos Szövetsége, 286 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, volt könyvtári példány.
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz Biczó András rajzaival. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel. 691. számú számozott példány, a szerző fényképével és saját kezű aláírásával.
Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Berkesi András: Vallomás. Bp., 1983, Magvető-Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány.
Hédervári Péter: A jávai tekercsek. Elbeszélés egy régi indonéz legenda nyomán. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.