Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2550474
17398
410
Perlaky Lajos: A ma életművészete. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, foltos borítóval. 2467584
17399
410
Ranschburg Viktor: A könyvkiadás mestersége. Bp., 1922, Pantheon. 62 p. Viseltes kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel, részben szétvált, ragasztott kötéssel, helyenként kissé sérült lapokkal, két kijáró lappal. Intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
2552448
17400
410
Wesley János naplója. dr. Czakó Jenő fordítása, Cegléd, 1944. A fordító kiadása. Kiadói papírborítékban. 248p.
2552446
17401
410
Thorne, Harold. Kontaktbridge in zwanzige Minuten. Stuttgart, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Korabeli kissé laza vászonkötésben
2549303
17402
410
Csurka István: Vasárnapi jegyzetek. A Kossuth Rádió Vasárnapi Újság-jában 1987 és 1991. augusztusa között elhangzott jegyzetek. Bp., 1991, Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés. 2547872
17403
410
Szabó Dezső: Azért mert én egy-két zsidót utálok? Szerk.: Szőcs Zoltán. Bp., 1997, Szabó Dezső Emléktársaság. Kiadói tűzött papírkötés. 2528129
17404
410
2528353
17405
410
2470289
17406
410
2550406
17407
410
Dante, Alighieri: Dante Komédiája. II. rész.: A purgatórium. Ford.: Babits Mihály. Bp., én., Révai. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen magánkönyvtári címkével.
2547588
17408
410
Vörösváry László: Forgácsok. Bp., 1975, a szerző kiadása. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
2547866
17409
410
Erdős Renée: Versek. Erdős Renée összegyűjtött művei. Bp., [1931], Révai, 208 p. Aláírt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként foltos lapokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF