Zelnik József: Negyven év után. Bp., 2012, MMA/Kairosz. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonát papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Nomád nemzedék. Ifjuság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Szerk.: Bodor Ferenc. Bp., 1981, Népművelődési Intézet. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés jó állapotban. Kissé kopott kiadói papírtokban.
Apáti-Tóth Sándor, Zalán Tibor: Talált képek. Cegléd, 2002, Apáti Bt. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Apáti-Tóth Sándor (1948- ) fotóművész által Farkasházi István részére DEDIKÁLT példány.
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. Kiadói aranyozott foltos egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban, belül a gerincnél laza fűzés.
4 db Százszorszép könyv -Inger Johanna, A Ruthwen-gyerekek, Egy nyár története, Bátor kislány a Hanzély-utcában. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
Kaczavinszky Lajos: A Magyar Szemle emlék-albuma. 1888-1898. Hegedüs László rajzaival. Bp., 1898, Magyar Szemle. 1(díszcímlap)+4+305+3 p. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés, 272-289 között kijáró lapokkal.
Hans Behrmann-Horst Kliemenn-Hans Wündrich-Fr. Rudolf Weigl: Lexikon des Kaufmannes. Praktische Hochschule des geschäftlichen Erfolges. Wien-Leipzig,(1928), C. Barth-Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Feledy Gyula: Rajzok verssorokra. Miskolc, 1997, II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár és a Miskolci Galéria. DEDIKÁLT! Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Remekírók Képes Könyvtára 6 kötete: Vergilius Aeneise; Schiller költeményei; Heine: Dalok könyve; Gróf Zrínyi Miklós válogatott munkái; Homeros Odysseiája; Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Radó Antal. Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, változó állapotban, sérülésekkel, kopásnyomokkal.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.