Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Dumas, Alexandre: Páris Mohikánjai. Regény két kötetben. Bp., Otthon. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17410.

Rufpreis:
1 000 HUF

Földes Anna: Megismételhetetlen találkozások. Európai kulturális füzetek 20-21. sz. Bp., 2006, Új Világ. Kiadói papírkötés.
17411.

Rufpreis:
1 000 HUF

17412.

Rufpreis:
1 000 HUF

17413.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ottlik Géza: Próza. Bp., 1980, Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17414.

Rufpreis:
1 000 HUF

Esterházy Péter: Javított kiadás. Melléklet a Harmonia caelestishez. Bp., 2002, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17415.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kesey, Ken: Száll a kakukk fészkére. Ford.: Bartos Tibor. Bp., 1988, Árkádia. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17416.

Rufpreis:
1 000 HUF

Felipe Guaman Poma de Ayala: Perui képes krónika. Bp., 1990, Gondolat. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17417.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tersánszky J. Jenő: Új Legenda. Bp., [1944], Keresztes (Athenaeum-ny.), 334+(2) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, laza fűzéssel, néhány lap kijár.
17418.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Bp., 1940, Dante, 324 p. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17419.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Szabó Magda: Régimódi történet. Szabó Magda művei. Bp., 1981, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17420.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Márai Sándor: Egy úr Velencéből. Farkas Ferenc operájának szövegkönyve. A Magyar Dráma Fóruma 6. Bp., 1991, Prológus Kft. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17421.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF