Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 304
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2552090
17410
410
Dumas, Alexandre: Páris Mohikánjai. Regény két kötetben. Bp., Otthon. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
2549308
17411
410
Földes Anna: Megismételhetetlen találkozások. Európai kulturális füzetek 20-21. sz. Bp., 2006, Új Világ. Kiadói papírkötés.
2551598
17412
410
2419873
17413
410
Omar Khajjám: Rubáíját. Bp., 1979, Helikon. Szász Endre illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban 2545259
17414
410
Ottlik Géza: Próza. Bp., 1980, Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2545256
17415
410
Esterházy Péter: Javított kiadás. Melléklet a Harmonia caelestishez. Bp., 2002, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2550137
17416
410
Kesey, Ken: Száll a kakukk fészkére. Ford.: Bartos Tibor. Bp., 1988, Árkádia. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. 2549345
17417
410
Felipe Guaman Poma de Ayala: Perui képes krónika. Bp., 1990, Gondolat. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2545210
17418
410
900
Tersánszky J. Jenő: Új Legenda. Bp., [1944], Keresztes (Athenaeum-ny.), 334+(2) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, laza fűzéssel, néhány lap kijár.
2545219
17419
410
900
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Bp., 1940, Dante, 324 p. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. 2545220
17420
410
900
Szabó Magda: Régimódi történet. Szabó Magda művei. Bp., 1981, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
2545232
17421
410
Márai Sándor: Egy úr Velencéből. Farkas Ferenc operájának szövegkönyve. A Magyar Dráma Fóruma 6. Bp., 1991, Prológus Kft. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF