https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Egyetemes Philologiai Közlöny 2 száma: 61. évf. 10-12. sz., 1937. október-december + 64. évf. I. sz., 1940. május. Szerk.: Huszti József és Eckhardt Sándor. Archivum Philologicum LXI-LXIV. Bp., 1937-1940, MTA-Budapesti Philologiai Társaság (Kir. M. Egyet. Ny.). Sérült, foltos kiadói papírkötés, ázásnyommal, az egyik borító szétvált.
1
17362.

Egyetemes Philologiai Közlöny 2 száma: 61. évf. 10-12. sz., 1937. október-december + 64. évf. I. sz., 1940. május. Szerk.: Huszti József és Eckhardt Sándor. Archivum Philologicum LXI-LXIV. Bp., 1937-1940, MTA-Budapesti Philologiai Társaság (Kir. M. Egyet. Ny.). Sérült, foltos kiadói papírkötés, ázásnyommal, az egyik borító szétvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kéki Béla: A latin nyomdabetű rajzának fejlődése Gutenberg óta. Sajtó alá rendezte és az illusztrációkat válogatta: Dr. Somkuti Gabriella. Bölcsész-Könyvek 3. Miskolc, 1994., Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés.
1
17363.

Kéki Béla: A latin nyomdabetű rajzának fejlődése Gutenberg óta. Sajtó alá rendezte és az illusztrációkat válogatta: Dr. Somkuti Gabriella. Bölcsész-Könyvek 3. Miskolc, 1994., Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hornyik Miklós: Angol Pázsit. Balkáni néprajzi kalauz. Szabadka, 1991, Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1000 példányban. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.
1
17364.

Hornyik Miklós: Angol Pázsit. Balkáni néprajzi kalauz. Szabadka, 1991, Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1000 példányban. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ambrus Lajos: Szókalauz. Bp., 1996, Kortárs Kiadó-Széphalom Könyvműhely. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.
1
17365.

Ambrus Lajos: Szókalauz. Bp., 1996, Kortárs Kiadó-Széphalom Könyvműhely. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
1
17366.

Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
de La Rochefoucauld, Francois: Maximák. Ford. és az utószót írta: Szávai János. Bp., 1990, Helikon, 181+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.
1
17367.

de La Rochefoucauld, Francois: Maximák. Ford. és az utószót írta: Szávai János. Bp., 1990, Helikon, 181+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Evelyn Waugh: Egy marék por. Budapest, é.n. Athenaeum. Kiadói vászonkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval.
1
17368.

Evelyn Waugh: Egy marék por. Budapest, é.n. Athenaeum. Kiadói vászonkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Henry Fitch: The Perfect Calendar for Every Year of the Christian Era. Designed for Practical Every-day Use. New York-London, 1928, Funk and Wagnalls Company. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol nyelven.
1
17369.

Henry Fitch: The Perfect Calendar for Every Year of the Christian Era. Designed for Practical Every-day Use. New York-London, 1928, Funk and Wagnalls Company. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nicolaus Wynmannus: Colymbetes, avagy az úszás művészete. (1538.) Ford., a bevezetőt és a magyarázatokat írta: Magyar László András. Bp., 2010., Semmelweis. Kiadói kartonált papírkötés,
1
17370.

Nicolaus Wynmannus: Colymbetes, avagy az úszás művészete. (1538.) Ford., a bevezetőt és a magyarázatokat írta: Magyar László András. Bp., 2010., Semmelweis. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jávor Béla: Karácsonyi levelek. Érd, 2013, Mundus Novus, 280 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által Fekete György (1932-2020) Kossuth- és Munkácsy Mihály-díjas belsőépítész, és felesége, Sunyovszky Szilvia (1948- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő részére DEDIKÁLT példány.
1
17371.

Jávor Béla: Karácsonyi levelek. Érd, 2013, Mundus Novus, 280 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által Fekete György (1932-2020) Kossuth- és Munkácsy Mihály-díjas belsőépítész, és felesége, Sunyovszky Szilvia (1948- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés.
1
17372.

Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar album. Szerk.: Incze Sándor. Elmhurst,1956, AMerican Hungarian Studies Foundation. Magyar nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
1
17373.

Magyar album. Szerk.: Incze Sándor. Elmhurst,1956, AMerican Hungarian Studies Foundation. Magyar nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse