Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

17543.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hópihe Karácsony. Összeáll.: Csörgő Anikó. Bp, 1993, Dunakanyar 2000 Könyvkiadó. Füzesi Zsuzsa rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben. A kissé koszos borító közepén hajtásnyommal, de belül jó állapotban.
17544.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vas István: Kettős örvényben. Bp.,1947,Franklin, 216 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadt.  A szerző, Vas István (1910-1991) költő által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány. Benne Makay Gusztáv ceruzás jegyzeteivel papírlapokon.
17545.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Lajos: Farkas és bárány. Bp., 1948., Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kettészakadt papír védőborítóval.  A szerző, Nagy Lajos (1883-1954) Kossuth-díjas magyar író, publicista által Kolozsvári Grandpierre Emil (1907-1992) író, műfordító és kritikus részére dedikált példány.
17546.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

17547.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Sándor: "Országom visszanyertem én...". Bp., 1994, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Szabó Sándor (1915-1997) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, érdemes- és kiváló művész által dedikált példány.
17548.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Vargha Kálmán: Álom, szecesszió, valóság. Tanulmányok a huszadik századi magyar prózaírókról. Elvek és Utak. Bp., 1973., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.   A szerző, Vargha Kálmán (1925-1988) irodalomtörténész által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
17549.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyergyai Albert: Anyám meg a falum. Bp.,1972,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.  A szerző, Gyergyai Albert (1893-1981) író, irodalomtörténész által dedikált példány.
17550.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kormos István: Szegény Yorick. Bp.,1971,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. megjelent 2900 példányban.   A szerző, Kormos István (1923-1977) magyar költő, író, műfordító által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
17551.

Rufpreis:
5 000 HUF
28

18500.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lestyán Sándor: Repülj fecském...Reményi Ede regényes élete. Bp, 1942, Renaissance. Szakadt, foltos papírkötésben. Félig levált kötés, kijáró lapok. Számozatlan példány.
18504.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rájátszás. Szívemhez szorítom. Hn., 2015, Magvető-Kultúrkombinát. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Hiányzó CD melléklettel.
18507.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF