Juwelen

Zahl der Lose: 216

Ezüst(Ag) fonott nyaklánc medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 5,7 g
19097.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

19098.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag) Keresztelőpohát, kopott, jelzett, nettó: 57g, m: 8 cm
19099.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Arany (Au) 14 K gyöngyös függő, brillekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 2,3 g
19100.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) vadász kitűző, 2 db, jelzett, h: 5,5 cm, nettó: 4,95 g
19101.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany (Au) 14K gyöngyökkel díszített fülbevalópár, jelzett, d: 0,8 cm, bruttó: 2,3 g
19102.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) női cigarettatárca, jelzett, kopott, bruttó 59g, 1x5x8cm
19103.

Rufpreis:
8 000 HUF

19104.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

19105.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc borostyán medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7,79 g
19106.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) kígyóbőr nyaklánc. 8 g
19107.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, kopott, nettó: 8g, h: 40 cm.
19108.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF