Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2506206
19097
408
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 5,7 g 2506208
19098
408
Jewellery
2522332
19099
408
Jewellery
Ezüst (Ag) Keresztelőpohát, kopott, jelzett, nettó: 57g, m: 8 cm 2525405
19100
408
28000
Jewellery
Arany (Au) 14 K gyöngyös függő, brillekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 2,3 g 2530039
19101
408
Jewellery
Ezüst(Ag) vadász kitűző, 2 db, jelzett, h: 5,5 cm, nettó: 4,95 g 2523144
19102
408
24000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyöngyökkel díszített fülbevalópár, jelzett, d: 0,8 cm, bruttó: 2,3 g 2526899
19103
408
Jewellery
Ezüst (Ag) női cigarettatárca, jelzett, kopott, bruttó 59g, 1x5x8cm 2523140
19104
408
32000
Jewellery
2523143
19105
408
40000
Jewellery
2526695
19106
408
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc borostyán medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7,79 g 2523858
19107
408
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) kígyóbőr nyaklánc. 8 g
2526907
19108
408
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, kopott, nettó: 8g, h: 40 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF