Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2530403
19072
408
Jewellery
Ezüst (Ag) markolatú XIX. sz. húsvilla, fém felső résszel, dekoratív mintával, sérült, br. 93,4 g, h: 24,5 cm 2467244
19073
408
Jewellery
Ezüüst (Ag) peremű kristály hamutál. Jelzett. d: 14 cm
2528830
19074
408
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálka, benne osztrák ezüst (Ag) 50 schillinges Theodor Körner (1973) emlékérmével, jelzett, kopott, d: 14 cm
2529058
19075
408
Jewellery
Ezüst talpú kristály váza. Jelzett. hibátlan. m: 23 cm 2525656
19076
408
34000
Jewellery
Ezüst (Ag) Kártyadoboz fa betéttel. Jelzett. Nettó: 262g, 12x17x4,5cm 2526017
19077
408
Jewellery
Ezüst (Ag) aljú kék üveg váza. Jelzett, kopott, m: 16 cm 2526460
19078
408
Jewellery
Ezüst (Ag): doboz, fabetéttel, jelzett, kopott, monogramos, belsejében véset felirattal. 9,5x11,5x4,5cm, nettó: 157g 2526464
19079
408
Jewellery
Ezüst (Ag): süteményes készlet, 6 személyes, dobozban, jelzett, kopott. bruttó: 283g 2526458
19080
408
Jewellery
Ezüst (Ag): kínáló, üvegbetéttel, jelzett, kopott, m: 7,5 cm, d: 15 cm, nettó: 144g 2526457
19081
408
55000
Jewellery
Ezüst (Ag): talpas vodkás pohár, (6db) díszdobozban, jelzett, kopott, m: 8 cm, nettó: 187g 2526455
19082
408
Jewellery
Ezüst (Ag): nyelű lovaglópálca, jelzett, kopott, h: 72 cm 2526889
19083
408
Jewellery
Ezüst (Ag) talpú, nagyméretű, kristály váza. Jelzett, csorba. m:21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF