Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2524786
19109
408
Jewellery
Ezüst (Ag) kígyós nyaklánc és karlánc 16,93 g 2524768
19110
408
Jewellery
Ezüst (Ag) virágos bross 6,61 g 2526704
19111
408
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) csüngős fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 6,07 g 2526700
19112
408
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár gyöngyház díszítéssel, jelzett, 1,5×2 cm, bruttó: 6,12 g
2526706
19113
408
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 8,59 g
2526708
19114
408
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, 1,5×1,1 cm, bruttó: 5,34 g 2526718
19115
408
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzett, 2×1,8 cm, bruttó: 7,52 g 2526727
19116
408
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, virágos függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,38 g
2526739
19117
408
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzett, h: 62 cm, bruttó: 12,89 g
2526984
19118
408
Jewellery
2526648
19119
408
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 9,73 g 2526908
19120
408
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc medállal, fülbevalópár és gyűrű, jelzett, bruttó: 11,88 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF