Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2527282
19145
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kék kővel ékítve, kopott, jelzett, m: 53 bruttó: 3g 2527228
19146
408
Jewellery
Ezüst (Ag) medál opállal ékítve, jelzés nélkül, kopott, sérült, 2,5cm, bruttó: 1g 2527175
19147
408
Jewellery
arany (Au/14k) kapcsos korall nyaklánc, jelzett, kopott, 52cm
2527242
19148
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű faragott csonttal ékítve, kopott, jelzett, m: 63 bruttó: 7g 2527235
19149
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű lapis lazulival ékítve, kopott, jelzett, m: 62 bruttó: 7g 2529555
19150
408
Jewellery
Ezüst (Ag) Levélbontókés sellő motívummal, jelzett, nettó: 22g, h:15cm 2523859
19151
408
Jewellery
Ezüst (Ag) pont fülbevalók 4 pár. Össz br 3 g 2523860
19152
408
2200
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű türkininnel 3,4 g m:62 2526905
19153
408
Jewellery
Ezüst (Ag) karlánc 10 db szerencse jelképpel, 2 db réz, (patkó, elefánt, lóhere, malac, stb.) jelzett, kopott, buttó: 10g, h: 19cm. 2526902
19154
408
7500
Jewellery
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, kopott, nettó: 56g, állítható. 2526672
19155
408
Jewellery
Ezüst (Ag) 2 db kis kanál, kopott, jelzett, nettó: 15g, h: 7,5 és 9,5cm 2529552
19156
408
Jewellery
Ezüst (Ag) Mustártartó üvegbetét nélkül, jelzett, nettó: 21g, m:5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF