Juwelen

Zahl der Lose: 216

Ezüst (Ag) gyűrű kék kővel ékítve, kopott, jelzett, m: 53 bruttó: 3g
19145.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) medál opállal ékítve, jelzés nélkül, kopott, sérült, 2,5cm, bruttó: 1g
19146.

Rufpreis:
5 000 HUF

arany (Au/14k) kapcsos korall nyaklánc, jelzett, kopott, 52cm
19147.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) gyűrű faragott csonttal ékítve, kopott, jelzett, m: 63 bruttó: 7g
19148.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű lapis lazulival ékítve, kopott, jelzett, m: 62 bruttó: 7g
19149.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) Levélbontókés sellő motívummal, jelzett, nettó: 22g, h:15cm
19150.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Ezüst (Ag) pont fülbevalók 4 pár. Össz br 3 g
19151.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű türkininnel 3,4 g m:62
19152.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) karlánc 10 db szerencse jelképpel, 2 db réz, (patkó, elefánt, lóhere, malac, stb.) jelzett, kopott, buttó: 10g, h: 19cm.
19153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) karperec, jelzett, kopott, nettó: 56g, állítható.
19154.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
10

Ezüst (Ag) 2 db kis kanál, kopott, jelzett, nettó: 15g, h: 7,5 és 9,5cm
19155.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) Mustártartó üvegbetét nélkül, jelzett, nettó: 21g, m:5cm
19156.

Rufpreis:
2 000 HUF
27

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF