Juwelen

Zahl der Lose: 216

Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc (majdnem a kapocsnál egy csomóval) medállal, fülbevalópár és gyűrű, jelzett, bruttó: 20,82 g
19121.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc függővel, fülbevalópár, karperec, gyűrű, jelzett, bruttó: 37,92 g
19122.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) miniatűr bicikli, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 24,06 g
19123.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) türkizszínű kővel és markazittal díszített gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 5,24 g
19124.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, 2 db, jelzett, méret: 55 és 56, bruttó: 2,48 g
19125.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, kopott, nettó: 7g, h: 40 cm.
19126.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany (Au/9k) gránáttal ékített bross, egyik kő csorba, jelzés nélkül, kopott, bruttó: 4g, h: 6cm
19127.

Rufpreis:
10 000 HUF

19128.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) keretes fényképtartó, kopott, jelzett, bruttó: 23g, 5,5cm
19129.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűszű, kék üveggel ékítve, horpadt, kopott, jelzett, bruttó: 4g, 2cm
19130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) gilosált szelence, jelzett, kopott, nettó:54g, 1x5x8cm
19131.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) vegyes nyakláncok, karkötő, jelzett, bruttó: 49g, vegyes méretben.
19132.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF