Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526912
19121
408
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc (majdnem a kapocsnál egy csomóval) medállal, fülbevalópár és gyűrű, jelzett, bruttó: 20,82 g 2526916
19122
408
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerszett, nyaklánc függővel, fülbevalópár, karperec, gyűrű, jelzett, bruttó: 37,92 g
2526924
19123
408
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr bicikli, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 24,06 g 2526890
19124
408
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) türkizszínű kővel és markazittal díszített gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 5,24 g 2526893
19125
408
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, 2 db, jelzett, méret: 55 és 56, bruttó: 2,48 g
2526911
19126
408
Jewellery
Ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, kopott, nettó: 7g, h: 40 cm. 2526642
19127
408
Jewellery
Arany (Au/9k) gránáttal ékített bross, egyik kő csorba, jelzés nélkül, kopott, bruttó: 4g, h: 6cm 2526669
19128
408
Jewellery
2526667
19129
408
Jewellery
Ezüst (Ag) keretes fényképtartó, kopott, jelzett, bruttó: 23g, 5,5cm 2526664
19130
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűszű, kék üveggel ékítve, horpadt, kopott, jelzett, bruttó: 4g, 2cm 2526901
19131
408
Jewellery
Ezüst (Ag) gilosált szelence, jelzett, kopott, nettó:54g, 1x5x8cm 2522355
19132
408
Jewellery
Ezüst (Ag) vegyes nyakláncok, karkötő, jelzett, bruttó: 49g, vegyes méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF