Juwelen Zahl der Lose: 216
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526625
19193
408
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 1,2 cm, bruttó: 1,97 g 2526634
19194
408
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel és kövekkel, jelzett, kis deformációval, méret: 51, bruttó: 3,22 g
2526639
19195
408
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel és gránáttal, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,23 g
2526932
19196
408
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,21 g 2526732
19197
408
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 48, bruttó: 10 g 2523090
19198
408
Jewellery
Ezüst(Ag) lápisz lazuli kövekkel és gyönggyel ékesített fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 1,15 g 2523094
19199
408
Jewellery
Ezüst(Ag) piros köves fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 1,4 g 2523098
19200
408
Jewellery
Ezüst(Ag) korall és türkiz kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 1,2 g 2523103
19201
408
Jewellery
Ezüst(Ag) indás gyűrű, zöld kövekkel, jelzett, méret: 49, bruttó: 2,4 g 2523110
19202
408
Jewellery
Ezüst(Ag) íves, fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g 2523116
19203
408
Jewellery
Ezüst(Ag) ötköves gyűrű, jelzett, belső részén reszelés nyomaival, méret: 57, bruttó: 1,7 g 2523118
19204
408
Jewellery
Ezüst(Ag) piros köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF